Pigtail

  • FC Fiber Optical Pigtail

    Pigtail Optúil Snáithín FC

    Soláthraíonn pigtails snáithín snáthoptaice bealach tapa chun feistí cumarsáide a dhéanamh sa réimse. Déantar iad a dhearadh, a mhonarú agus a thástáil de réir prótacail agus feidhmíochta de réir na gcaighdeán tionsclaíoch, a chomhlíonfaidh do shonraíochtaí meicniúla agus feidhmíochta is déine. Gné 1. Glacann an táirge bioráin ceirmeacha allmhairithe agus allmhairíonn sé cáblaí snáthoptaice ar ardchaighdeán. 2. Ardteicneolaíocht meilt eachtrach agus trealamh meilt a thabhairt isteach chun diall láraithe an tsnáithín a chinntiú ...
  • LC Fiber Optic Pigtail

    Pigtail snáthoptaice LC

    Soláthraíonn pigtails snáithín snáthoptaice bealach tapa chun feistí cumarsáide a dhéanamh sa réimse. Déantar iad a dhearadh, a mhonarú agus a thástáil de réir prótacail agus feidhmíochta de réir na gcaighdeán tionsclaíoch, a chomhlíonfaidh do shonraíochtaí meicniúla agus feidhmíochta is déine. Ceanglóir Sonraíochta A Ceanglóir LC B Mód Snáithín Neamhchinntithe 9 / 125μm Cineál Snáithín Trastomhas Cábla APC Polannach 0.9mm Ábhar Jacket Dath Jacket Tonn JackC Tonnfhad Buí 1310nm / 1550nm Marthanacht> ...
  • FC Fiber Optical Pigtail

    Pigtail Optúil Snáithín FC

    Soláthraíonn pigtails snáithín snáthoptaice bealach tapa chun feistí cumarsáide a dhéanamh sa réimse. Déantar iad a dhearadh, a mhonarú agus a thástáil de réir prótacail agus feidhmíochta de réir na gcaighdeán tionsclaíoch, a chomhlíonfaidh do shonraíochtaí meicniúla agus feidhmíochta is déine. Sonraíocht Cineál Ceanglóra Cineál Polannach FC Mód Snáithín UPC / APC OS2 9 / 125μm Tonnfhad 1310 / 1550nm Líon Snáithín Grád Snáithín Simplex G.652.D / G.657.A1 Caillteanas Ionsáigh ≤0.3dB Caillteanas Tuairisceáin UPC≥50dB, APC≥60dB Atte ...